otvor adventný kalendar
Inšpirácie a zaujímavosti

Rozbaľte si TRAVELFAN adventný kalendár 2021

Konečne nám nastalo to najkrajšie a najčarovnejšie obdobie v roku. Už zachvíľu sa na vianočných stromčekoch rozsvietia svetielka, domácnosti sa naplnia lákavými vôňami a ľudia si budú vychutnávať tú nádhernú atmosféru Vianoc. Rozoznejú sa sviatočné piesne a my sa už nedočkavo budeme tešiť na to, že môžeme obdarovať našich blízkych a priateľov. Ja osobne milujem, keď môžem niekomu spraviť radosť. A tak som si pre vás i ja pripravila taký malý adventný kalendár 🙂

Každý deň až do Vianoc vám do príslušného okienka schovám nejaké malé prekvapenie. Verím, že vás môj adventný kalendár trošku oslobodí od každodenného stresu, trošku si pri ňom oddýchnete a možno sa i zabavíte a zasnívate.Prípadne si budete môcť stiahnúť inejaké užitočné vecičky.

Takže vám prajem krásny advent a veselé Vianoce!

Tak smelo do toho!

Otvorte si okienko v adventnom kalendári

* Okienka budem pridávať postupne

Čo poviete na takýto nápad? Budem sa tešiť na vaše komentáre a postrehy…

 

Foto: pexels

Mia Masničáková

Milujem cestovanie a najmä ten pocit, keď sedím v lietadle a viem, že ma na konci letu čaká nové dobrodružstvo. Rada spoznávam nových ľudí, kultúry, miesta... Zbožňujem východy a západy slnka, kúpanie a plávanie v mori, spev vtákov, dobrú kávu, útulné kaviarničky, rodinu a môjho kocúra Lea.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *