Online osemsmerovka slovenské vrchy a kopce
online osemsmerovky Zabav sa

Osemsmerovka: Nájdete všetky slovenské vrchy?

Máme tu opäť víkendovú zábavnú aktivitku. Táto online osemsmerovka preverí váš rýchly postreh! Zvládnete nájsť všetky ukryté slovenské vrchy? Budete na to mať iba 40 sekúnd. To je naozaj krátky čas. Podarí sa vám to?

V dnešnej osemsmerovke je ukrytých deväť nádherných slovenských vrchov. Určite ste už na niektorom boli a vychutnali ste si z neho i prekrásnu scenériu. Tentokrát nebudete musieť šliapať do kopca, no i tak sa určite zapotíte. Vašou úlohou bude nájsť všetky vrchy do 40. sekúnd. Zvládnete to ?

Ako na to?

Vypátraný výraz len označte kliknutím na prvé a posledné písmeno a následne sa celé slovo vyčiarkne. Čas sa vám začne počítať od kliknutia na prvé písmeno.

Online osemsmerovka- Slovenské vrchy

Podarilo sa?

Svojim výsledkom sa môžete pochváliť v komentári. A ak sa vám páčila, potešíte ma, keď ju prepošlešte i vašim priateľom.

Ak máte ešte chuť oddýchnuť si pri online hrách s cestovateľskou tématikou, môžete pokračovať ďalej i v ďalších kvízoch a pexesách a baviť sa.

Pre viac tipov nezabudnite sledovať aj môj blog travelfan.skinstagram a facebook.

Mia Masničáková

Milujem cestovanie a najmä ten pocit, keď sedím v lietadle a viem, že ma na konci letu čaká nové dobrodružstvo. Rada spoznávam nových ľudí, kultúry, miesta... Zbožňujem východy a západy slnka, kúpanie a plávanie v mori, spev vtákov, dobrú kávu, útulné kaviarničky, rodinu a môjho kocúra Lea.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *