slovenska rieka a západ Slnka osemsmerovka slovenske rieky
online osemsmerovky Zabav sa

Osemsmerovka: Slovenské rieky

Táto online osemsmerovka opäť preverí váš rýchly postreh. Tentoraz som do nej ukryla 9 slovenských riek a vašou úlohou ich bude nájsť v čo najkratšom čase. Zvládnete to do šialených 30 sekúnd?

Pri  osemsmerovke – slovenské rieky sa možno trošku potrápite, či nebodaj i zapotíte. No verím, že vás táto náučno- zábavná aktivitka poteší a podarí sa vám spraviť rekord. Predsa len, čas na zdolanie tejto výzvy je dosť krátky.

No verím, že zabojujete a túto moju výzvu prijmete!

Ako na to?

Vypátraný výraz len označte kliknutím na prvé a posledné písmeno a následne sa celé slovo vyčiarkne. Pozor, čas sa vám začne počítať od kliknutia na prvé písmeno.

Online osemsmerovka: Slovenské rieky

Podarilo sa?

Svojim výsledkom sa môžete pochváliť v komentári. A ak sa vám táto osemsmerovka páčila, potešíte ma, keď ju prepošlete i svojim priateľom. Pokojne si ju môžete zahrať i viackrát.

Ak máte ešte chuť oddýchnuť si pri online hrách s cestovateľskou tematikou, môžete pokračovať ďalej i v ďalších kvízoch a pexesách a baviť sa.

Pre viac tipov nezabudnite sledovať môj blog travelfan.skinstagram a facebook.

Foto: pixabay

Mia Masničáková

Milujem cestovanie a najmä ten pocit, keď sedím v lietadle a viem, že ma na konci letu čaká nové dobrodružstvo. Rada spoznávam nových ľudí, kultúry, miesta... Zbožňujem východy a západy slnka, kúpanie a plávanie v mori, spev vtákov, dobrú kávu, útulné kaviarničky, rodinu a môjho kocúra Lea.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *